Günümüzün Konferans Odası

INSTANT MEETING : Konferans ve Sunumlar

Günümüzün Konferans Odası.Fast Viewer ile Online Görüşmeler

Konferans, sunum ya da eğitimler…Herkesi bir araya getirmek, hiç bu kadar kolay olmamıştı! FastViewer Instant Meeting ile zamandan tasarruf edin, daha çabuk sonuçlar alın.
Sadece bir tuşa basarak, bilgisayarınızdaki içerikleri ya da sunumları diger insanlar ile paylaşabilirsiniz -telefon konferansları kadar basit.
Tek ihtiyacınız olan, bir bilgisayar ve bir internet ağına erişim!
FastViewer, iletişimi verimli kılan çok yönlü bir yazılımdır-Web kamerası ile göz teması kurarak dökümanlarınız üzerinde beraberce çalışabilir ya da son projeleriniz hakkında detaylı inceleme ve tartışma arenasında grubunuzla beraber yer alabilirsiniz.

İnternet üzerinden sunum, toplantı ve görüşmeler
İnternet üzerinden eğitimler ve kurslar
Ekran paylaşabilme seçenekleri
Konu üzerinde beraber çalışabilme olanağı
Oturuma en başından katılamamış kullanıcıları ekleyebilme

SECURE ADVISOR: Uzaktan PC Bakım/Destek

Uzaktan destek için mükemmel çözüm. Nerede olursanız olun, hızlı ve kolay uzaktan bakım mümkün!

Telefonda karışık ve çözülemeyecek gibi duran problemler, bazen kısa bir bakış ile çözülebilir hale gelir. Secure Advisor ile siz de bu problemleri, uzaktan kontrol ile kısa sürede çözün; hem zamandan hem de yol masraflarından tasarruf edin!
Sadece bir tıklama ile uzak mesafedeki bir bilgisayarın içindekileri görebilir ve kontrolünü bile ele alabilirsiniz. Dosya ve klasörleri transfer edebilir ya da bütün klasörleri senkronize edebilirsiniz. FastViewer Secure Advisor’ı kullanınca, en iyi kullanıcı tecrübesi ile en yüksek düzeyde korumanın birbirinden bağımsız olmadığının farkına varacaksınız.
Bir oturumu başlatmak, artık sadece saniyeler içerisinde mümkün! FastViewer Secure Advisor ile herhangi bir kurulum olmaksızın, anlık olarak bilgisayarları uzaktan kontrol etme olanağına sahip olursunuz. Düzenli aralıklarla bağlandığınız bilgisayarlara, kullanıcıları bilgisayarları başında olmasa bile, bir defalık kurulumdan sonra  erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarlarının başında olan ya da olmayan kullanıcılara uzaktan hızlıca destek verebilme
Güvenli olarak dosya transferleri yapmak
Destek verdiğiniz kullanıcılar ile işlem sırasında online görüşmeler
Kullanıcılara online olarak verilebilen eğitimler
Kullanıcıların güvende hissetmesi için, istedikleri uygulama ve belgelere erişimi kapatabilmesi
Büyük ölçekli destek ve bakımlarda, aynı anda sınırsız kullanıcıya erişim