RX420RDP Thin Client

MICROSOFT UZAK MASAÜSTÜ HİZMETLERİ (RDS-REMOTE DESKTOP SERVİCES) İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ.
RX420 (RDP), Microsoft Uzak Masaüstü Hizmetleri  için özel olarak tasarlanmış ve optimize edilmiş, buluta hazır ince bir istemcidir. En yeni Raspberry Pi4 platformundan güç alan RX420 (RDP), üstün performans ve doğal çift ekran desteği sunarak, az yer kaplayan ekonomik, enerji tasarruflu bir cihazda PC benzeri zengin bir deneyim sunar.

Microsoft Windows Server veya VDI altyapısı kullanan kuruluşlar için, RX420 (RDP) dağıtımı kolay, merkezi olarak yönetilen, yüksek performanslı bir sanal masaüstü sunar. RX420 (RDP), Microsoft RemoteFX ve NComputing vCAST Streaming, WiFi bağlantısı ve benzersiz çevresel destek sağlayan dahili şeffaf USB yeniden yönlendirme desteği ile doğal çift ekran, tam ekran, tam hareketli HD multimedya oynatma özelliğine sahiptir.

MICROSOFT REMOTEFX İLE ÇOKLU ORTAM GELİŞTİRME
RemoteApp veya Uzak Masaüstü bağlantısı için Microsoft RemoteFX özelliğinin etkinleştirilmesi, kullanıcının görsel deneyimini büyük ölçüde geliştirir. RemoteFX, gelişmiş kodlama ve grafik sanallaştırmaya sahip oldukları için yalnızca RDP’den daha yüksek kalitede bir kullanıcı deneyimi sunar. Desteklenen grafik kartlarıyla donatılmış ana sistemler özellikle fayda sağlayacaktır.

 ÇİFT MONİTÖR EKRANI DESTEĞİ :
Yeni RX420 (RDP) ince istemci, üstün performans ve doğal çift ekran desteği ile birlikte gelir.

SUPERRDP İLE MÜKEMMEL VİDEO AKIŞI:
SuperRDP yazılımı NComputing vCAST Streaming teknolojisi ile güçlendirilmiştir. vCAST, uç nokta cihazlarınıza doğrudan akış sağlar, pahalı GPU’lara ihtiyaç duymadan YouTube, Vimeo ve yerel medya içeriği gibi web videoları için sunucu tarafı CPU kullanımını azaltır.Sunucu tarafı donanım kaynaklarını ve bant genişliğini koruyarak SuperRDP, aynı yüksek düzeyde HD video akışı deneyimini sağlarken aynı anda daha fazla kullanıcı oturumunun yürütülmesini sağlar.

GENİŞ USB ÇEVRESEL DESTEĞİ:
Entegre şeffaf USB yeniden yönlendirmesi ile RX420 (RDP), yığın depolama, akıllı kart okuyucular, ses cihazları, yazıcılar, görüntüleme cihazları (web kameraları), seri cihazlar, HID ve özel cihazlar dahil olmak üzere kapsamlı çevre desteği sağlamak için sunucu tarafından kullanılan aygıt sürücülerini kullanır (Tedarikçi Kimliği ve Ürün Kimliği ile tanımlanır).Yerleşik kalibrasyon aracıyla gelişmiş tek dokunma ve çoklu dokunma ekran desteği yerel RDP bağlantılarında desteklenir.

RX-RDP CONNECTIONS

  1. Power button with sleep mode for additional power savings (on top)
  2. 2 USB 3.0 and 2 USB 2.0 High-Speed ports with full USB redirection support (2 required for mouse and keyboard)
  3. Gigabit Ethernet RJ45 port
  4. Kensington security port
  5. Power in (USB-C)
  6. Dual micro HDMI video output
  7. Speaker jack: 16bit/44kHz/Stereo high-quality audio

Hızlı Kurulum Klavuzu : Link

Datasheet : Link