vSpace Pro AMP

NComputing ürünleri için AMP (Annual Maintenance Plan) / Yıllık Bakım Planı :

 

RX300 ve L300 (1 Ocak 2015 sonrası üretilen) modellerini kullanan müşterilerimiz  vSpace Pro LTS (Long Time Support) uzun süreli destek sürümünü herhangi bir ücret ödemeden mevcutta desteklenen işletim sistemlerine sadece kritik güncelleştirmeleri alarak kullanmaya devam edebilir yada isterlerse AMP /Yıllık Bakım Planı satın alıp vSpace Pro Enterprise sürümüne geçip tüm güncelleştimeler (Yeni işletim sistemi destekleri dahil) ve  ek özelliklerden yararlanabilirler.

1 Ocak 2015 öncesinde üretilen L300 model cihazlar için AMP /Yıllık Bakım Planı  alınması gerekmektedir.AMP alımı sonrası  vSpace Pro Enterprise sürümüne geçip  tüm güncellemeler ve  ek özelliklerden yararlanabilirler.

RXRDP+ modeli 10 yıllık  vSpace Pro Enterprise bağlantı lisansı ve 3 yıllık firmware  güncellemesi ile birlikte gelmektedir.

vSpace Pro Enterprise kullanımı için AMP / Yıllık Bakım Planı alımında ;

  • Microsoft işletim sistemlerinin güncel desteği(Windows 11 veWindows Server 2022 dahil)
  • Bir işletim sistemine 100 ‘den fazla kullanıcının bağlanabilmesi
  • Dokunmatik Ekran Desteği
  • Akıllı Tahta Desteği (RX300/RXRDP+ modeleri için)
  • PMC desteği ile yüzlerce cihazın tek bir yerden yönetilmesi (RX300/RXRDP+)
  • Sunucularınız için Health Monitoring Özelliği

 

AMP – Yıllık Bakım Planı fiyatları (Cihaz başına) :

  • NComputing AMP ( 1 yıl ) : 15$ +kdv
  • NComputing AMP ( 3 yıl ) : 36$ +kdv
  • NComputing AMP ( 5 yıl ) : 60$ +kdv

*NComputing Bilgilendirme Metni :LINK

*Mevcut durumunuz ve siparişleriniz ile ilgili lütfen irtibata geçiniz.

 

SIK SORULAN SORULAR:

vSpace Pro LTS (Long Time Support) versiyonu nedir?
Bu "ÜCRETSİZ "versiyon daha önce yayımlanan vSpace Pro sürümlerinin yerine geçen uzun süreli destek sürümüdür. NComputing, bu sürüme önemli yeni özellikler veya geliştirmeler eklemeyi planlamıyor.Sadece kritik güvenlik yamaları ile güncellemeye devam edecek.
vSpace Pro Enterprise versiyonu nedir?
vSpace Pro Enterprise Edition gelecekteki geliştirmeler ve güncelleştirmeler için odak noktası olacaktır. vSpace Pro Enterprise versiyonu (Bir işletim sistemine 100 üzeri kullanıcının bağlanması, dokunmatik ekran desteği, interaktif tahta desteği, sunucu izleme (Health monitoring),10 üzeri AMP alan müşterilere 5 ücretsiz vSpace client gibi bir çok özelliğin bir arada kullanılmasını sağlayacak versiyondur.(5 kullanıcıya kadar RX300 ve 1 Ocak 2015 sonrası olan L300 modelleri için 7 gün deneme olarak ücretsiz)
RX300 cihazım için hangi vSpace Pro versiyonunu kullanabilirim?
vSpace Pro LTS versiyonunu Ücretsiz olarak yada vSpace Pro Enterprise versiyonunu AMP alarak kullanabilirsiniz(5 kullanıcıya kadar, 7 gün deneme olarak ücretsiz).
1 Ocak 2015 ten sonra üretilmiş L300 ve RX300 cihazlarım var hangi versiyonu kullanabilirim?
vSpace Pro LTS versiyonunu Ücretsiz olarak yada vSpace Pro Enterprise versiyonunu AMP alarak kullanabilirsiniz (5 kullanıcıya kadar, 7 gün deneme olarak ücretsiz).
1 Ocak 2015 ten önce üretilmiş L300 cihazım var hangi versiyonu kullanabilirim?
*vSpace Pro Enterprise versiyonu için AMP alarak yada desteği olmayan Eski vSpace 6,7,8 versiyonlarını kaldırmadıysanız kullanmaya devam edebilirsiniz.
Eski vSpace 4,6,7,8 versiyonlarından birini kullanıyorum.Yeni değişim beni nasıl etkiler?
Herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Eski versiyon yerine yeni LTS yada Enterprise versiyonlarına geçmek istediğinizde yukarıdaki kurallar geçerli olur.
Cihazlarımın üretim tarihlerini nereden görebilirim?
vSpace Pro 10.x üzeri bir versiyon kullanıyor iseniz;NComputing Management Portal account -> My vSpace Installations -> My Devices istediğiniz cihazı seçip detaylarını görebilirsiniz.
Ncomputing Managment Portal da gerçek bağlı cihaz listesi düzenlemesi nasıl yapılır?
Mangmnet bugüne kadar ilgili sunucuya bağlanmış tüm cihazları listeler.Sadece sürekli kullandığınız cihazları listede görmek isterseniz. Link
NComputing AMP Sık Sorulan Sorular Sayfası?