Basit, güvenilir sınıf yönetim yazılımı!

LanSchool Nedir?

Günümüzde öğretmenler teknolojiyi kullanarak eğitim vermenin sorunları ve olanakları ile karşı karşıyalar. Bilgisayarlar inanılmaz  eğitim araçlarıdır ama aynı zamanda çok etkili bir şekilde öğrenmeyi  engelleme (dikkat dağıtma) aracıdırlar. İnternet, chatleşme, email ve oyunlar öğrencileri daima cezbeder.

LanSchool bütün bu dikkat dağılmalarını engeller ve böylece daha etkili eğitim verebilirsiniz. Hiçbir sınıf yönetim çözümünün kurulumu ve kullanması kolay değildir ve aynı zamanda bilgisayar tabanlı sınıflarda eğitim için çok iyi şekilde düzenlenmiş değildir.

Bir sınıf yönetim sistemi olarak LanSchool yazılımı , öğretmenlerin, öğrenci bilgisayar ekranlarını görmesi, müdahale etmesi,sınav yapması, sorular göndermesi, anlık olarak mesajlaşabilmesi bilgisayarını kontrol edebilmesi gibi özellikler içeren kapsamlı bir programdır.

Ncomputing terminalleriyle desteklenen LanSchool yazılımı, öğretmenlerin bilgisayarlı eğitim verebilmelerinde kolaylıklar sağlayan ve başarılı sonuçlar alınmasına imkan veren önemli bir yazılımdır.

Neden LanSchool ?

Sınıf Yönetim Çözümü olarak neyin satın alınacağına karar vermek çok zordur çünkü öğretmenler bu çözümü sınıflarında hergün kullanacaklardır.

LanSchool müşterilerinin bu çözümü seçmelerinin nedenlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

LanSchool basit ve kullanımı kolay bir çözümdür.
Diğer çözümlerden daha az network bandwith genişliği kullanır ve güvenilirdir.
Sürekli bilgisayarların yenilenmesiyle,Tam bir çözümdür, İnterneti, uygulamaları, yazıcıdan çıktı almayı ve USB sürücülerini engellemek için ekstra add-on’lar kullanmanıza gerek yoktur.
Öğrenciler onu bozmaya çalıştığında bile çalışmaya devam eder.
Sektörde ki diğer çözümlerden daha ucuzdur ve daha iyi teknik desteğe sahiptir.
Bilgisayarları, Mac’leri ve NComputing, Terminal Servisler ve Citrix gibi Thin Clientları destekler.