EX500 Thin Client

  • EX500 THIN CLIENT/ İNCE İSTEMCİ

CITRIX, MICROSOFT VE NCOMPUTING MASAÜSTÜ SANALLAŞTIRMA PLATFORMLARI İÇİN  X86-64 THİN CLİENT.
EX500 ince istemci, x86-64 CPU mimarisini kullanarak olağanüstü performans ve değer sağlayan çoklu sanallaştırma platformları için tamamen optimize edilmiştir. Özellikleri arasında 4K Ultra HD video, çift monitör bağlantı noktası, gigabit Ethernet, Bluetooth, geniş çevre birimi desteği ve tümü kurumsal düzeyde cihaz yönetimi yazılımı tarafından kontrol edilen Wi-Fi bulunur; performanslı bir donanım ve yazılım teknolojisini içerir.

 

  • MULTI-PLATFORM DESTEĞİ
  • 4K ULTRA HD DESTEĞİ
Intel x86-64 CPU mimarisi (2.3 Ghz’ye kadar görüntüleme frekansına sahip Intel Celeron J3455 dört çekirdekli 1.5 Ghz) ve LEAF OS tarafından desteklenen EX500, üzerinde  4K Ultra HD’ye (3840×2160) kadar çözünürlükler sunan olağanüstü multimedya yetenekleri sağlar.  EX500, iki HDMI bağlantı noktası aracılığıyla çift görüntüleme özelliğine sahiptir.
  • MERKEZİ YÖNETİM YAZILIMI İLE MÜKEMMEL OPTİMİZASYON
PMC yönetim yazılımı tüm cihazları tek noktan yönetebilir, kontrol edebililir ve tüm ayarlarını, güncellemelerini  kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • GENİŞ USB ÇEVRE BİRİMİ DESTEĞİ
EX500, standart klavye ve farelere ek olarak  depolama, yazıcılar, tarayıcılar, akıllı kart okuyucular, kulaklıklar veya hoparlörler, web kameraları, COM bağlantı noktaları ve 3D fareler için USB çevre birimlerinin şeffaf yeniden yönlendirilmesine izin verir (ve x86 sürücülerini destekler). Ağa bağlı yazıcılar, masaüstü sanallaştırma oturumlarına da yönlendirilebilir.
  • YEREL UYGULAMA DESTEĞİ

LEAF OS, bir sanallaştırma platformu aracılığıyla değil, cihazda çalışan belirli yerel uygulamaların çalışmasını destekler. Chromium Tarayıcı aracılığıyla web’e doğrudan erişim, sanallaştırma gecikmesini ortadan kaldırır. Microsoft Teams ve Zoom, sanal platformlar aracılığıyla web konferansının yaygın endişelerini ortadan kaldıran doğrudan ses/görüntü aktarımından yararlanır. İşlevselliğini daha da genişletmek için özel modül desteği aracılığıyla LEAF OS’ye ek 3. taraf Linux uygulamaları yüklenebilir. LEAF OS, Kiosk benzeri kullanım için Misafir Modu seçeneğiyle bu uygulamaların kullanılabilirliğini ve dağıtım yöntemlerini kontrol eder.
  • BAĞLANTILAR